کروز: این تیم دوم ایران نبود

[ad_1]

اوسیانو

کمک مربی تیم ملی فوتبال می‌گوید ایران با بازیکنان خوب و با کیفیتی مهیای آینده می شود.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اوسیانو کروز، کمک مربی تیم ملی پس از دیدار ایران و توگو گفت: بازیکنان عملکرد خوبی داشتند. پس از پایان دیدار کارلوس کی روش در ورزشگاه از بازیکنانی که در زمین حضور نداشتند و آنهایی که برای چندین دقیقه مقابل توگو به میدان رفتند خواست که به تمرین بپردازند.

 اوسیانو کروز ادامه داد: نخست باید بگویم که خوشحال هستیم چون بازیکنان عملکرد خوبی داشتند و ما با بازیکنانی که کیفیت و عملکرد خوبی دارند برای آینده مهیا می شویم. مسلماً ما خوشحال هستیم زیرا توانستیم یک برد مقابل یک تیم خوب بدست آوریم. بازیکنان استحقاق این را داشتند که مجدد به پیروزی برگردند و گلی دریافت نکنند. ما با چند بازیکن جدید آغاز کردیم اما این بدان معنا نیست که این تیم دوم ماست.

وی گفت: ما فقط یک تیم داریم و همانگونه که سرمربی اعلام داشته، دربهای تیم ملی برای آنهایی که شایستگی دارند باز است. تمام این بازیکنان برای آماده سازی آینده تیم مهم هستند. ما اکنون برای دیدار روسیه آماده می شویم که فرصتی بسیار مهم برای مواجهه با حریفی با سبک فوتبال متفاوت در محلی است که برای ما بسیار مهم و معتبر خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]

مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *