پیروانی: با شناخت خوبی برابر عمان ظاهر می‌شویم

[ad_1]

سرمربی تیم ملی امید می‌گوید که شاگردانش از شناخت بسیار خوبی نسبت به عمان برای بازی فردا (یک‌شنبه) برخوردارند.

به گزارش ایسنا، امیر حسین پیروانی در آخرین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال امید پیش از دیدار با عمان از مرحله انتخابی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا اظهار کرد: امروز آخرین جلسه تمرین را برای بازی فردا مقابل تیم ملی عمان برگزار کردیم. بازی سختی با عمان داریم چرا که بازیکنان آنها زیر ۲۳ سال هستند اما بازیکنان ما زیر ۲۰ سال هستند. این یکی از چالش‌های ما است اما ما بازیکنان مستعدی داریم. تنها دغدغه ما مصدومیت چهار بازیکن است. مطمئنا نسبت به بازی با قرقیزستان تغییرات زیادی خواهیم داشت و بازیکنان با تمام وجود بازی می‌کنند و یک دل و همدل شده‌ایم تا فردا بهترین نتیجه را مقابل عمان کسب کنیم.

وی درباره بازی عمان با قرقیزستان گفت: به هر حال عمان از آن تیم‌های خوب است. همیشه عمان و ایران بازی‌های حساسی با هم داشته‌اند. ما در رده بزرگسالان هم بازی‌های نزدیکی با این تیم داشتیم. بازی این تیم مقابل قرقیزستان نشان داد آنها کیفیت بهتری دارند. قرقیزستان یک تیم قدرتی بود و بازیکنان ما را دچار مصدومیت جدی کرد. عمان روی زمین می‌تواند بازی کند و کیفیت خوبی دارد. تیم ما هم خوب است و امروز صبحح جلسه‌ای داشتیم و بازیکنان شناخت کاملی از تیم رقیب دارند. بر خلاف بازی رفت که از قرقیزستان شناختی نداشتیم، با شناخت بیشتری مقابل عمان بازی می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی درباره تشکیل حلقه اتحاد بازیکنان پیش از دیدار با عمان اظهار کرد: این کار زیبا را همیشه بعد از تمرین انجام می‌دهیم. به عشق ایران و برای توسل به اهل بیت (ع) شعارهایی را می‌دهیم تا بازیکنان با غیرت بیشتری درون زمین ظاهر شوند.

به گزارش ایسنا، تیم‌های ایران و عمان در حال حاضر با سه امتیاز در صدر جدول گروه A قرار دارند و شاگردان پیروانی تنها در صورت پیروزی می‌توانند صدرنشین این گروه شوند چرا که عمان تفاضل گل بهتری نسبت به ایران دارد. با انصراف سریلانکا از این گروه، تعداد تیم‌های حاضر به عدد سه رسید که قرقیزستان با دو شکست مقابل ایران و عمان از مسابقات حذف شد.

انتهای پیام

[ad_2]

مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *