پورموسوی: فولادی می‌سازیم که جوابگوی خواسته هواداران باشد

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: دنبال این هستیم که فولادی بسازیم که جوابگوی خواسته هواداران باشیم اما اصلا به دنبال کری‌خوانی نیستیم.

به گزارش ایسنا، دیدار داربی اهواز بین تیم‌های فولاد و استقلال خوزستان، فردا (سه‌شنبه) ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می‌شود. اکبر پورموسوی در نشست خبری قبل از این دیدار گفت: فوتبال خوزستان نیاز به حمایت دارد و امیدوارم بتوانیم نگاه‌ها را به خوزستان بازگردانیم. ما تلاش می‌کنیم در قالب دوستی و رفاقت بازی زیبا به نمایش بگذاریم و نتیجه خوبی بگریم. من و ویسی به دنبال فوتبال خوب هستیم. ما هیچ‌وقت به فکر نام بزرگی که مقابل‌مان قرار می‌گرفت نبودیم و فقط به دنبال فوتبال زیبا هستیم.

وی ادامه داد: ما در این دیدار فقط دو بازیکن را در اختیار نداریم. ما در استقلال خوزستان روزهای خوبی را پشت سر گذاشتیم. ما به دنبال این هستیم که فولادی بسازیم که جوابگوی خواسته هواداران باشیم. ما اصلا به دنبال کری‌خوانی نیستیم. از بازیکنانمان خواسته‌ام طوری رفتار کنند که به نفع هدف باشگاه باشد.

پورموسوی در پایان گفت: ما نقاط قوت و ضعف رقیب را آنالیز کرده‌ایم تا از آن استفاده کنیم. آن‌ها به دنبال جدایی از انتهای جدول هستند و ما هم به دنبال این هستیم که روند مثبتمان را ادامه دهیم.

انتهای پیام

[ad_2]

مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *