هشدار AFC به باشگاه‌های لیگ برتری بدهکار

[ad_1]

باشگاه‌های لیگ برتری تا ٢٧ شهریور برای ارائه مستندات خود جهت روشن کردن وضعیت پرونده بدهی‌های خود به کنفدراسیون فوتبال آسیا فرصت دارند.

به‌ گزارش ‌ایسنا، فدراسیون فوتبال درباره تعیین وضعیت باشگاه‌های لیگ برتری بدهکار، اطلاعیه‌ای صادر کرد که به این شرح است:

آخرین مهلت ارسال مدارک باشگاه‌های لیگ برتری جهت تعیین وضعیت بدهی باشگاه‌های ایرانی و ارسال مدارک، ۲۷ شهریور ماه است. با توجه به  درخواست کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر تعیین وضعیت بدهی باشگاه‌های ایرانی به اشخاص حقیقی و حقوقی، اعم از داخلی و خارجی و با توجه به این که مدارک ارسالی از جانب باشگاه‌ها اکثرا ناقص بوده یا هیچ‌گونه مدرکی ارسال نکرده‌اند، برای آخرین بار رسما اعلام می‌شود که باشگاه‌های لیگ برتری تا ۲۷ شهریور ماه فرصت دارند تا نسبت به تهیه نامه رسمی به همراه مستندات لازم درباره تعداد و وضعیت پرونده‌ها و بدهی‌های داخلی و بین‌المللی باشگاهی خود به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام کنند و در نامه‌ای همراه با مستندات تحویل کمیته صدور مجوز حرفه‌ای مستقر در سازمان لیگ دهند.

پاسخ و مستندات دریافتی از سوی باشگاه‌ها در مهلت فوق (٢٧شهریور ماه)، عیناً در قالب یک گزارش به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال خواهد شد.

مسئولیت مدارک ارسالی و همچنین عدم ارسال پاسخ و مستندات، صرفا بر عهده باشگاه‌های مربوطه است و هیچ مسئولیتی تحت هیچ عنوانی بر عهده فدراسیون فوتبال نخواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]

مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *