میرحسینی: در زدن سرویس و توپ‌های برگشتی پراشتباه بودیم

[ad_1]

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان گفت: در برخی صحنه‌های حساس هر دو تیم اعتراضاتی به داور داشتند ولی داور به نفع هیچ تیمی سوت نزد.

به گزارش ایسنا، عباسعلی میرحسینی پس از قبول شکست ۳ بر صفر برابر بانک سرمایه در هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال در پایان بازی در جمع خبرنگاران گفت: به نظرم بهتر از این‌ها می‌توانستیم برابر رقیب بازی کنیم چرا که امروز بانک سرمایه چند مهره اصلی خود را  در اختیار نداشت. معتقدم بیشتر از مسائل فنی در این بازی از اسم بانک سرمایه ترسیدیم و همین باعث شد با وجود تلاش فراوان، اشتباهات فردی زیادی داشته باشیم. در برابر چنین تیم‌هایی با کادر فنی خوب و بازیکنان آماده جای هیچ گونه اشتباه کردنی نیست.

سرمربی خاتم اردکان در ادامه صحبت‌هایش گفت: در سرویس بسیار پراشتباه ظاهر شدیم و در توپ‌های بلند برگشتی نتوانستیم امتیازات مناسبی را جمع‌آوری کنیم. به نظرم در روزی که رقیب هم فوق‌العاده بازی نکرد، ما هم روز متوسطی را پشت سر گذاشتیم.

میرحسینی درباره اعتراضات و حواشی به وجود آمده در برخی صحنه‌ها اظهار کرد: درباره داوری نظری ندارم و به نظرم اعتراضات از سوی هر دو تیم به تصمیمات وجود داشت اما معتقدم داور به نفع هیچ تیمی سوت نزد.

وی در مورد پیوستن کمال حسین‌آبادی به تیم خاتم اردکان با وجود مشکلات سربازی که این بازیکن داشت گفت: حسین‌آبادی سرباز بود و در تیم رعد پدافند بازی می‌کرد اما روزهای پایانی خدمت سربازی وی با نقل و انتقالات نیم فصل همزمان شد و با صحبت‌هایی که شد با این بازیکن قرارداد بستیم.

انتهای پیام

[ad_2]

مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *