میثاقیان: امام رضا (ع) کمک کرد بازی را ببریم/ غره نمی‌شویم

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان می‌گوید اگر تیمش در نیمه دوم گل تساوی را دریافت می‌کرد احتمال باخت به سپیدرود با نتیجه ۳ بر ۱ هم وجود داشت.

به گزارش ایسنا، اکبر میثاقیان پس از پیروزی مقابل سپیدرود در هفته دوم لیگ هفدهم در نشست خبری حضور یافت و درباره این دیدار، اظهار کرد: این شب عزیز را به مردم ایران تبریک می‌گویم. امروز امام رضا (ع) به ما کمک کرد تا توانستیم بازی را ببریم. بازیکنان‌مان عملکرد خوبی داشتند و من کاری با آمار و ارقام ندارم. چهار پنج موقعیت گل دیگر داشتیم که نتوانستیم آنها را به گل تبدیل کنیم.

وی ادامه داد: سپیدرود برنامه‌اش روی ضربات ایستگاهی و توپ‌های بلند بود زیرا بازیکنان توانمندی دارد. اگر بخواهیم آمار فوتبالی و کلی را حساب کنیم تیم ما بازی بهتری ارائه داد. تیم ما خیلی جوان است اما نمی‌خواهیم با این برد غره شویم و فکر کنیم که می‌توانیم مقام‌های خیلی خوبی به دست بیاوریم. می‌خواهیم به تلاش خود ادامه دهیم. بازیکنانمان سنگ تمام گذاشتند و به آنها خسته‌نباشید می‌گویم. در این دیدار سپیدرود نیز می‌توانست ما را ببرد زیرا آنها موقعیت گل داشتند ولی اگر از نظر تاکتیکی بازی را نگاه کنیم موقعیت‌های ما بهتر بود.

میثاقیان گفت: من در رختکن با بچه‌ها دعوا کردم که اگر در زمان نتیجه یک بر صفر گل بخوریم در ادامه شکست خواهیم خورد. اختلاف یک گل امتیاز خوبی نیست و نمی‌توان به آن تکیه کرد. گفته بودم اگر گل تساوی را سپیدرود به ثمر برساند بازی را با نتیجه ۲ بر ۱ یا ۳ بر ۱ واگذار خواهیم کرد.

وی درباره میزبانی ورزشگاه عضدی رشت، گفت: از میزبانی این ورزشگاه متشکرم و خوشحالم که مسئولان آن این زمین را به بازی رساندند زیرا ما نگران بودیم که ورزشگاه عضدی رشت نتواند این دیدار را میزبانی کند. آنها چمن و سکوها را آماده کردند و زحمت بسیاری برای آماده‌سازی این ورزشگاه کشیدند.

انتهای پیام

[ad_2]

مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *