منصوریان: برخلاف گذشته اعضای هیات‌مدیره به دنبال پیشرفت استقلال هستند

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید جلسه هیات‌ مدیره روند خوبی را در پی داشت و تلاش اعضا برای برطرف کردن مشکلات این تیم بود.

به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از پایان جلسه هیات مدیره این باشگاه اظهار کرد: در جلسه امروز پیرامون مشکلات استقلال صحبت کردیم و بحث‌های خوبی مطرح شد. حواشی پیرامون باشگاه استقلال و اتفاقات داخلی این باشگاه مورد بحث قرار گرفت. ایده‌ها و نظرات افراد خوب هیات‌مدیره نزدیک به هم بود. سعی و تلاش مجموعه استقلال بر این است که کمک‌های مالی تامین شود.

وی ادامه داد: وضعیت مالی سال گذشته بازیکنان نامناسب بود و امروز خوشبختانه قرارداد جدیدی بسته شد. اعضای هیات مدیره برای حل مشکلات داخلی تیم و مواردی که امکان دارد تیم را در ادامه فصل اذیت کند، اعلام آمادگی کردند. در مجموع جلسه خوبی بود و برخلاف سال گذشته احساس می‌کردم اعضای هیات مدیره برای دفاع از اسم و اعتبار استقلال از کادر فنی و بازیکنان خود حمایت کنند و این کمک می‌کند زمانی که ما در پیش گرفتیم صعودی باشد و با این عمل می‌توانیم به شرایط آرمانی‌ که می‌خواهیم برسیم.

منصوریان درباره اضافه شدن فردی به کادر فنی اظهار کرد: صحبت از تقویت کادر فنی به میان نیامد. دو تا از سرمربی‌های سابق تیم ملی در کنار من هستند. دستیار سابق آقای کی‌روش و گروهی که در تیم ملی امید بودند کمک من هستند. در این جلسه عملکردی که معمولا در اختیار رئیس باشگاه می‌گذاریم را در اختیار هیات مدیره قرار دادیم و دغدغه و نگرانی‌های اعضای هیات مدیره با من یکی بود و آن برطرف کردن مشکلات استقلال بود.

وی اضافه کرد: از آنها خواستم که به یکدیگر نزدیک باشم. در حوزه فنی جواد قراب و دیگر دوستان کمک تیم کنند. آنها باید بدانند که هدف‌گذاری باشگاه چیست و به سوی تحقق یافتن آن حرکت کنند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره عملکرد استقلال در لیگ هفدهم و کسب تنها یک پیروزی و یک گل در چهار دیدار تصریح کرد: ما در فصل گذشته و این فصل دو اتفاق رخ داد. فصل گذشته بخش اعظمی از کادر فنی جابه‌جا شدند و در این فصل نزدیک به شش بازیکن جذب شدند که چهار نفر آن ستاره هستند و دو بازیکن جوان و قراردادی بلندمدت جذب تیم شدند.

با ما همراه باشید…

[ad_2]

مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *