مصاف ندارها در هفته نهم لیگ برتر فوتسال

[ad_1]

بازی‌های لیگ برتر فوتسال در ایستگاه نهم در روزهای پنج‌شنبه و جمعه برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، هفته نهم لیگ برتر فوتسال فردا (پنج‌شنبه) با برگزاری دیدار بین هیات فوتبال قم و فرش آرای مشهد از ساعت ۱۸ آغاز می‌شود. مشهدی‌ها در حالی در این بازی به مصاف تیم قعرنشین لیگ می‌روند که قدرت بهادری کاپیتان خود را به علت مصدومیت در اختیار ندارند. فرش آرا که برخلاف فصل‌های اخیر شروع نسبتا خوبی را در ابتدای فصل داشته با ۱۴ امتیاز، رتبه چهارم را تا پایان هفته هشتم به خود اختصاص داده است.

ادامه مسابقات هفته نهم جمعه پیگیری خواهد شد که در یکی از مهم‌ترین بازی‌ها تاسیسات دریایی تهران میزبان شهرداری ساوه است. در این دیدار شاگردان وحید شمسایی با توجه به اختلاف شش امتیازی خود با صدر جدول این فرصت را دارند تا مقابل تیم پایین جدولی شهرداری ساوه به سه امتیاز دست یافته و همچنان در کورس باقی بمانند. دریایی‌ها در این بازی می‌توانند از مهران عالیقدر ملی‌پوش فوتسال که به تازگی قراردادش را با این تیم به امضا رسانده برای اولین بار استفاده کنند.

ارژن شیراز و آذرخش بندرعباس نیز مصاف قعر جدولی‌ها را برگزار خواهند کرد. با توجه به وضعیت مالی این دو تیم این دیدار را می‌توان به مصاف ندارها نیز تشبیه کرد. البته بندری‌ها با توجه به پیروزی پرگل و خلق شگفتی مقابل تاسیسات دریایی در هفته هشتم از روحیه بالاتری برخوردارند و در طرف مقابل ارژن شیراز هفته گذشته مقابل مس شکست سنگین ۶ بر یک را متحمل شده است.

برنامه کامل بازی‌های هفته نهم لیگ برتر به شرح زیر است:

پنج‌شنبه ۲ شهریور ساعت ۱۸

هیات فوتبال قم – فرش آرای مشهد

جمعه ۳ شهریور ساعت ۱۶:۳۰

حفاری اهواز- مس سونگون

جمعه ۳ شهریور ساعت ۱۷:۳۰

شهروند ساری – مقاومت قرچک

جمعه ۳ شهریور ساعت ۱۸

گیتی پسند اصفهان – آتلیه طهران قم

مقاومت البرز – پارسیان شهر قدس

لبنیات ارژن شیراز  – آذرخش بندرعباس

جمعه ۳ شهریور ساعت ۱۸:۳۰

تاسیسات دریایی تهران – شهرداری ساوه

انتهای پیام

[ad_2]

مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *