مرفاوی:کرانچار در هتل ما فقط قهوه خورد!/به ماندن خیلی امیدواریم

[ad_1]

سرمربی تیم صبای قم گفت:ما در نیم فصل اول 9 امتیاز گرفته بودیم و در نیم فصل دوم 19 امتیاز تا الان جمع کردیم.

صمد مرفاوی در گفت و گو با خبرنگار کاپ در باره با برتری تیمش مقابل نفت تهران اظهار داشت: ما برای برد به میدان رفته بودیم و می دانستیم که کار سختی در پیش داریم. نفتی ها هم خوب بازی را شروع کردند و همین باعث شد ما روی غافلگیری یک گل بخوریم. تا چند دقیقه بعد از گل روحیه خوبی در تیم ما وجود نداشت. 

وی گفت: در ادامه بازیکنان به خودشان آمدند و 2 گلی که زدیم، توانستیم 3 امتیاز را به دست آوریم. این یک بازی مهمی برای ما بود. 

سرمربی تیم صبای قم درباره اینکه در 2 هفته اخیر تیم های نفت آبادان و ماشین سازی مقابل سیاه جامگان پنالتی های خود را هدر دادند، تصریح کرد: نظر خاصی در این باره ندارم. نگاه من به این اتفاقات مثبت است. 

مرفاوی در خصوص اینکه گفته می شود کرانچار در روز بازی صبا و سپاهان به اردوی تیم رقیب رفته و با محسن فروزان مذاکره کرده، گفت: مساله خاصی نبود و اتفاق خاصی رخ نداد. اصلا این نبود که کرانچار بخواهد با بازیکنی مذاکره کند. سرمربی سپاهان آمده بود در هتل ما قهوه صرف کند و این مساله را همکاران دیده بودند.

وی درباره امید صبا برای ماندن در لیگ برتر بیان داشت: ما خیلی امیدوار هستیم که در لیگ بمانیم. تلاش می کنیم که سربلند از بازی آخر بیرون بیاییم و استقلال خوزستان را شکست دهیم تا سربلند بیرون بیایم. کار به تیم دیگری نداریم و فقط باید کار خودمان را درست انجام دهیم.

سرمربی صبا درباره اینکه ممکن است با یک تساوی هم در لیگ بمانند، گفت: ما به مساوی فکر نمی کنیم و باید ببریم. ما بازی سختی داریم و استقلال خوزستان تیم بسیار خوبی است. باید تلاش خود را کنیم تا برنده شویم.

وی درباره بحث واگذاری صبا به بخش خصوصی اظهار داشت: من از این مسائل خبر ندارم و اصلا به این مسائل فکر نمی کنم. 

مرفاوی در باره با درخشش امید جهانبخش گفت: وی بازیکن خوبی است و برای همین به طور فیکس بازی می کند. گل خوبی هم زد و خدا هم با وی یار بود.

وی در پایان گفت: ما در نیم فصل اول 9 امتیاز گرفته بودیم و در نیم فصل دوم 19 امتیاز تا الان جمع کردیم. این موضوع نشان می دهد که ما شرایطمان خیلی تغییر کرده است. 


با ما همراه باشید

[ad_2]

لینک منبع

It's only fair to share...Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *