مراغه‌چیان: بازیکنان در حد پولی که می‌گیرند بازی نمی‌کنند/ نباید "امید"های استقلال ضرر کنند

[ad_1]

پیشکسوت استقلال می‌گوید فدراسیون فوتبال نباید کاری کند که بازیکنان امید آبی‌ها متضرر شوند.

سعید مراغه چیان در گفت وگو با ایسنا، درباره مصاف استقلال و استقلال خوزستان در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران گفت: استقلال در بازی نخست نتوانست به نتیجه مد نظرش برسد و علت این مساله هم تغییرات زیاد در استقلال است. به هر حال برای بهتر شدن نیاز به هماهنگی است. بازیکنان در این شرایط سخت همدیگر را پیدا می‌کنند و با گذر زمان این شرایط تغییر می‌کند. البته من این همه تغییر در تیم را نمی‌پسندم و فکر می‌کنم که نباید این همه تغییر ایجاد می‌شد. پارسال هم استقلال تغییرات زیادی داشت و تا نیم‌فصل نتوانست شکل خودش را پیدا کند. در کل امیدوارم که استقلال مقابل استقلال خوزستان بازی خوبی را ارائه دهد و پیروز شود، هرچند که کار این تیم خیلی سخت است.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به محرومیت بازیکنان امید استقلال چیست، گفت: به هرحال مسئولان باید کاری کنند تا این جوانان متضرر نشوند. متاسفانه این مسائل همیشه برای استقلال یا پرسپولیس بوده است. یعنی این محرومیت‌ها و این مسائل از قدیم بوده و برای این دو باشگاه منظور می‌شده است. نباید مسئولان این قدر سخت بگیرند. به هرحال این جوان‌ها هم آینده دارند.

پیشکسوت استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به شکیات تیموریان و رضایی از استقلال و بحث لغو مجوز حضور آبی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا چیست، اظهار کرد: به هر حال باشگاه استقلال از اول قدم بدی را گذاشته بود. بازی کردن در استقلال و پرسپولیس خودش میلیاردها تومان ارزش دارد. این بازیکنان هم نباید کاری کنند که استقلال متضرر شود. همه چیز که پول نیست. واقعا فوتبالی که بازیکنان در ایران ارائه می‌کنند در حد پولی است که دریافت می‌کنند؟ نمی‌دانم چرا باشگاه‌ها با هم برای حل این مساله متحد نمی‌شوند تا دیگر شاهد پرداخت پول‌های بزرگ به بازیکنان نباشیم.

انتهای پیام

[ad_2]

مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *