فراز فاطمی: هم استقلالی‌ام، هم پرسپولیسی/ با قهرمانی پرسپولیس نیم ساعت گریه کردم

[ad_1]

بازیکن پیشین استقلال و پرسپولیس می‌گوید برایش این دو تیم هیچ تفاوتی ندارند.

فراز فاطمی، بازیکن پیشین استقلال و پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که داربی هشتاد و پنجم را چطور ارزیابی می‌کند؟ اظهار کرد: داربی شرایط خاص خود را دارد. مربیان خارجی هم در این بازی انگیزه‌های زیادی دارند. مطمئنا شفر چون اولین داربی‌اش را پشت سر می‌گذارد با انگیزه زیادی کار را جلو می‌برد. در کل من فکر می‌کنم که بازی با تساوی به پایان برسد. پرسپولیس تیم هماهنگی است، چون بازیکنان و کادرفنی این تیم مدت‌ها است که با هم کار می‌کنند. هر چند با شکست برابر الهلال کمی این تیم افت کرده است. باز هم می‌گویم که داربی قابل پیش‌بینی نیست ولی من فکر می‌کنم که بازی یک بر یک شود.

وی در پاسخ به این سوال که بالاخره فراز فاطمی را باید استقلالی دانست یا پرسپولیسی؟ اظهار کرد: واقعا برای من فرقی نمی‌کند در هر دو تیم دو، سه سال بازی کرده‌ام و هر دو را دوست دارم. با هر دو تیم قهرمان شده‌ام و خاطرات خیلی خوبی دارم. برای همین می گویم که هیچ فرقی این دو تیم برایم ندارد. سال ۸۶ با پرسپولیس قهرمان شدم و نیم ساعت داشتم گریه می‌کردم و با استقلال هم قهرمان شدم و بسیار خوشحال بودم.

بازیکن پیشین تیم‌های استقلال و پرسپولیس درباره خاطراتش از داربی‌هایی که به میدان رفته است، گفت‌: من در ۱۰ داربی‌ حاضر بودم  ولی در سه داربی به میدان رفتم. مثلا در داربی که پرسپولیس دو بر یک استقلال را برد من روی نیمکت بودم و چون تیم نیاز به گلزنی نداشت، من روی نیمکت بودم. بهترین خاطره‌ام زمانی بود که در سال ۸۶ در تیم افشین قطبی حاضر بودم و پرسپولیس یک گل از استقلال عقب بود. ‌دقیقه ۶۵ بود که قطبی به من گفت‌ برو داخل زمین. به همه بازیکنان گفتم که توپ را آنجا بیاندازند که تو آن‌جایی. مطمئنم این گونه گل می‌زنیم. ۱۰ ‌دقیقه بعد شیث رضایی یک توپ بلند برای من فرستاد و من به هوا پریدم. مدافعان استقلال فکر کردند که من می‌خواهم توپ را بزنم و به هوا پریدند  ولی توپ به محسن خلیلی رسید و وی توپ را گل کرد. چون من در داربی‌ها هیچ وقت طعم شکست را تجربه نکردم خاطره تلخی از این بازی ندارم.

انتهای پیام

[ad_2]

مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *