فراز به گسترش رسید، فیروز به نفت

[ad_1]

در ادامه هفته یازدهم لیگ برتر، فیروز کریمی و فراز کمالوند مقابل تیم های سابقشان قرار گرفتند.

به گزارش ایسنا، در تک بازی باقی مانده از هفته یازدهم لیگ برتر، صنعت نفت آبادان در خانه به مصاف گسترش فولاد تبریز می‌رود. شرایط این دو تیم در این فصل با فصل گذشته متفاوت است. سال گذشته فراز کمالوند در گسترش فولاد حضور داشت و با چند ستاره مانند مگنو باتیستا، داریوش شجاعیان و لوسیانو پریرا توانست با این تیم به مقام هشتم برسد اما از آن طرف صنعت نفت آبادان که از میانه های فصل با فیروز کریمی کارش را ادامه داد، برای بقا در لیگ می‌جنگید و در نهایت توانست لیگ را در رده دوازدهم به پایان برساند.

امسال جای این دو مربی در این دو تیم جابجا شده است. همچنین فراز کمالوند با آمدن به صنعت نفت آبادان چند بازیکن تاثیرگذار فصل گذشته خودش را هم به آبادان آورد تا تیمش برای کسب رتبه تک رقمی در لیگ امسال حضور داشته باشد. آن ها در حال حاضر با 13 امتیاز در رده هشتم قرار دارند و می‌توانند با پیروزی در این دیدار تا رده ششم هم صعود کنند. بهترین گلزنان صنعت نفت لوسیانو پریرا و آگوستو سزار دو بازیکن برزیلی این تیم هستند و چشم امید فراز به درخشش این دو است.

در آن سوی میدان، فیروز کریمی دوباره به عنوان سرمربی جانشین حضور دارد. وی که پس از کسب نتایج ضعیف توسط لوکا بوناچیچ جانشین وی روی نیمکت گسترش فولاد شد، ماموریت دارد تا این تیم را از انتهای جدول جدا کند. تبریزی ها در این فصل حال و روز خوبی ندارند و اکنون با هشت امتیاز در رده چهاردهم قرار گرفتند و با انتهای جدول تنها یک امتیاز فاصله دارند. فیروز کریمی می‌داند با توجه به تقابل امروز (پنجشنبه) سیاه‌جامگان و استقلال خوزستان، در صورت باخت گسترش فولاد مقابل صنعت نفت این تیم دوباره وارد منطقه سقوط می‌شود. بهترین بازیکن این تیم در این فصل، رضا خالقی فر است که احتمالا به این دیدار می‌رسد.

البته گسترش فولادی ها نباید امید داشته باشند تا با برد در این دیدار در جدول رده بندی صعود کنند. علت این مسئله هم این است که گسترش فولاد تنها با برد 6 گله می‌تواند جای سپاهان را در رده سیزدهم بگیرد که این مسئله از تیمی که تنها پنج گل تا اینجای فصل به ثمر رسانده، بعید است.

نکته دیگر در مورد این دو تیم این است که هم صنعت نفت و گسترش فولاد توانستند به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کنند و احتمال دارد در این مرحله مقابل هم قرار بگیرند.

انتهای پیام

[ad_2]

مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *