فتاحی: فروش بلیت ۳۰۰ هزار تومانی صحت ندارد/ هیچ هواداری رایگان وارد ورزشگاه نشده است

[ad_1]

رییس کمیته‌ مسابقات لیگ برتر می‌گوید فروش بلیت ۳۰۰ هزار تومانی در بازار سیاه صحت ندارد، چرا که بلیت بدون کارت ملی ارزشی ندارد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، سعید فتاحی، رییس کمیته‌ مسابقات لیگ برتر درباره فروش بلیت‌های بازی استقلال و پرسپولیس در بازار سیاه تا قیمت ۳۰۰ هزار تومان ، تاکید کرد: چنین چیزی را تکذیب می‌کنم چرا که تمامی بلیت‌ها از طریق موسسه مالی اعتباری کوثر و با ثبت کارت ملی به فروش رسیده است. اگر کسی بخواهد بلیت خود را بفروشد باید به همراه آن کارت ملی خود را واگذار کند پس چنین چیزی صحت ندارد.

فتاحی گفت‌: مسئولان ورزشگاه آزادی نتوانستند یکی از جایگاه‌های طبقه دوم را که از ماه‌ها قبل مورد بازسازی قرار گرفته را آماده کنند و به همین علت از این قسمت تماشاگری حضور نخواهد داشت.

وی رایگان شدن طبقه دوم ورزشگاه آزادی را به شدت تکذیب کرد و گفت‌: تاکنون هیچ هوادارای به صورت رایگان وارد ورزشگاه نشده و ما چنین چیزی را تکذیب می‌کنیم. از روز گذشته (چهارشنبه) ۱۰۰ هوادار شهرستانی پشت درهای ورزشگاه آزادی حضور داشتند که باشگاه پرسپولیس به علت این که آنها بلیت تهیه نکرده بودند، بلیت کاغذی به آنها فروخت. اگر کسی مستندی مبنی بر رایگان شدن بلیت فروشی دارد را ارائه کند تا ما با خاطیان این کار برخورد کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *