طباطبایی: امسال باشگاه‌ها بیشترین سهم را از بلیت‌فروشی دارند

[ad_1]

مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفت: امسال بیش‌ترین سهم از بلیت‌فروشی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال نصیب باشگاه‌های میزبان خواهد شد.

سید حسن طباطبایی در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به این پرسش که امسال قیمت بلیت فروشی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بر اساس مصوبه سال گذشته خواهد بود یا خیر؟ اظهار کرد: این هفته جلسه‌ای با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ خواهیم داشت و قرار بر این است که قرارداد قبلی که فدراسیون فوتبال با شرکت “برهان مبین هوشمند” داشت لغو کند و کار بلیط‌فروشی را به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی واگذار کند.  به هر صورت ما منتظر پاسخ فدراسیون فوتبال هستیم تا هرچه سریع‌تر این جلسه برگزار شود تا روند عملیات کار بلیت‌فروشی به شرکت توسعه و نگهداری واگذار شود.

وی هم‌چنین پیرامون این پرسش که آیا نرخ بلیت رقابت‌های لیگ برتر بر مبنای سال گذشته خواهد بود یا احتمال افزایش نرخ بلیت برای تماشاگران وجود دارد یا خیر؟ گفت: اطلاع دقیقی از این قضیه ندارم و در این زمینه باشگاه‌های میزبان تصمیم‌ گیرنده هستند که نرخ بلیت را افزایش دهند یا بر اساس مصوبه سال گذشته باشد. به هر صورت تعیین نرخ بلیت بر عهده باشگاه‌هاست نه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی. ما به عنوان مجریان سعی می‌کنیم روند کار را به بهترین شکل ممکن اجرا کنیم.

طباطبایی خاطرنشان کرد: به محض این که فدراسیون فوتبال قرارداد خود را با شرکت برهان مبین لغو کند اجرای کار به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی واگذار خواهد شد و برنامه‌ریزی بعدی خود را آغاز خواهیم کرد.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که از سهم بلیت فروشی چند درصد به باشگاه‌ها، سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و شرکت توسعه و نگهداری خواهد رسید؟ گفت: هنوز به طور دقیق مشخص نیست که هر سازمان یا ارگان چه سهمی از بلیت فروشی خواهد داشت اما آن چه مسلم است این است که باشگاه‌ها بیش‌ترین سهم را از بلیت فروشی خواهند داشت و ما سعی می‌کنیم تنها سهمی که مربوط به عملیات اجرایی کار بلیت فروشی است، به خود اختصاص دهیم.

انتهای پیام

[ad_2]

مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *