سلطانی‌فر: سپیدرود، تیم ارزشمندی است و باید حمایت شود

[ad_1]

وزیر ورزش و جوانان، نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی و مالک باشگاه سپیدرود، در نشستی درباره این باشگاه لیگ برتری گفت‌وگو کردند.

به گزارش ایسنا، وزیر ورزش و جوانان در نشست با نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی و مالک باشگاه سپیدرود، با اعلام حمایت از این باشگاه گفت: سپیدرود، تیم ارزشمندی است که امیدوارم با مدیریت جدید به موفقیت‌های خوبی دست یابد. سپیدورد تنها نماینده فوتبال شمال کشور در لیگ برتر است و در پایان مسابقات این فصل باید با حمایت همه جانبه رتبه آبرومندی در جدول مسابقات به دست آورد.

در ادامه جواد تن زاده، با اشاره به وضعیت ساختار سازمانی جدید باشگاه سپیدرود رشت با اولویت انضباط مالی و حقوقی، اظهار کرد: شرح وظایف محوله به کادر فنی، عوامل اجرایی و ستادی باشگاه سپیدرود در برنامه‌های کوتاه مدت و بلندمدت مورد تفکیک قرار گرفته و به زودی نظم و انضباط سرلوحه کارهای این باشگاه قرار خواهد گرفت.

مالک باشگاه سپیدرود رشت گفت: خوشبختانه تغییر و تحول در باشگاه سپیدرود مورد حمایت مردم، مسئولان و نمایندگان گیلان قرار گرفته و همه پشتوانه تیم و حامی ما هستند و امیدواریم در ادامه لیگ برتر با کسب نتایج مورد نظر، رضایت هواداران و مردم رشت را فراهم آوریم.

جعفرزاده، نماینده مردم رشت نیز در این جلسه گفت: سرمایه گذاری تن‌زاده در باشگاه سپیدرود رشت ستودنی است و همه باید با حمایت از ایشان برای موفقیت فوتبال گیلان و تیم فوتبال سپیدرود رشت تلاش کنیم.

تاکنون دلخوش و کوچکی نژاد، نمایندگان مردم صومعه‌سرا و رشت نیز با برگزاری جلساتی حمایت خود را از ایشان اعلام کرده و در جهت کمک به باشگاه سپیدرود رشت اعلام آمادگی نمودند.

انتهای پیام

[ad_2]

مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *