دربی پرسپولیس و استقلال

در آستانه دربی 96 تیم های استقلال و پرسپولیس که قرار است در روز پنجشنبه و در ساعت 15:45 در ورزشگاه آزادی و به میزبانی تیم استقلال تهران انجام شود ، بازیکن سابق این تیم حرف های جالبی زده است .

آرش برهانی که زمانی در تیم استقلال به عنوان مهاجم به میدان می رفت و نیز سابقه حضور در 17 دربی را در کارنامه ورزشی اش ثبت کرده است ،  در حاشیه نشست دربی 96 درباره این دیدار اظهار نظرهایی کرد که باهم می خوانیم؛

“فوتبال به طور کلی هیجان است و نوسانات آن هم باعث می‌شود هیجان روی سکوها ایجاد شود. این هیجانات هم گاهی اوقات باعث می‌شود دچار حاشیه شویم. تاکنون با بازیکنان خیلی صحبت شده است که در زمین چطور خود را کنترل کنند، اما در مورد کنترل هواداران روی سکوها من به خاطر ندارم صحبتی شده باشد. این مراسم‌ها بسیار خوب است و باعث می‌شود روی سکوها کمتر شاهد حاشیه و تشنج باشیم.”

وی درخصوص اظهار نظر برخی درمورد عدم حساسیت ای دربی گفت : “حساسیت‌های این بازی را نمی‌شود پنهان کرد. خیلی‌ها می‌گویند این دیدار هم مثل سایر مسابقات است، اما این شعار است. همه می‌دانند دربی بازی ویژه‌ای است و خود بازیکنان هم تمرکز زیادی روی این مسابقه دارند. وقتی ما به زمین می‌رویم همه سعی می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم، اما گوشه ذهن‌مان هم باید تلاش کنیم روی رفتارمان کنترل داشته باشیم. روی سکوها هم باید رفتارها کنترل شود، چون تشنج سکوها به داخل زمین هم انتقال داده می‌شود.”

وی در پایان درپاسخ به این پرسش خبرنگار که جای چه کسی در دربی پنجشنبه خالی است گفت : جای منصور پورحیدری را در این دیدار خالی می بیند .

 

It's only fair to share...Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *