ایران سرزمین رویایی مربیان کروات

قهرمانی پرسپولیس با هدایت مربی کروات بازتاب گسترده ای در سطح رسانه های کرواسی داشت تا جایی که آنها از ایران به عنوان سرزمین رویایی برای مربیان این کشور نام بردند.

پرسپولیس در حالی توانست عنوان قهرمانی لیگ شانزدهم را چند هفته زودتر به خود اختصاص دهد که هدایتش بر عهده برانکو ایوانکوویچ بود. مردی که هنوز هم یکی از چهره های محبوب در بین رسانه های کرواسی است و بسیاری از آنها با لقب پروفسور از او یاد می کنند از همین رو موفقیت هایش در ایران را به صورت گسترده پوشش می دهند.

قهرمانی لیگ شانزدهم ایران همراه با پرسپولیس باعث شد تا یک بار دیگر برانکو ایوانکوویچ به سوژه اصلی گزارش رسانه های معتبر کرواسی تبدیل شود. یکی از این سایت ها sportscr زاگرب بود که نوشت:« برانکو سومین مربی کروات است که توانسته طعم قهرمانی در لیگ برتر ایران را بچشد. موفقیتی که نشان می دهد ایران سرزمینی رویایی برای مربیان کشور کرواسی است و آنها می توانند در این لیگ به موفقیت ها و شهرت بسیار بالایی برسند». 

در همین حال سایت GOAL کرواسی هم در تکمیل گزارشی که در سال 2015 پیرامون سابقه حضور مربیان کروات در ایران نوشته بود، تاکید کرد:« برانکو ایوانکوویچ بعد از شش سال رویایی که که در فوتبال ایران و در راس تیم ملی داشت در بازگشت دوباره موفقیت هایش را با کسب قهرمانی در لیگ باشگاهی ایران تکمیل کرد تا به محبوبیتی دو چندان میان فوتبالدوستان این کشور از جمله طرفداران میلیونی پرسپولیس برسد».

منبع: ورزش سه

It's only fair to share...Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

One comment

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *