اعلام رای تکمیلی داربی ۸۵/ شجاعیان هم یک جلسه محروم شد

[ad_1]

آرای تکمیلی دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال از سری رقابت‌های لیگ برتر در هفته دهم برگزار شد، اعلام شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، با توجه به آرای اعلام شده از سوی کمیته انضباطی در خصوص دیدار پرسپولیس و استقلال از هفته دهم لیگ برتر و اعلام آن در سایت فدارسیون، به اطلاع می‌رساند، موارد زیر از آرای انضباطی جا افتاده بود که متن رای کامل به شرح زیر اعلام می‌شود:

داریوش شجاعیان – بازیکن استقلال تهران به علت رفتار غیرورزشی و اعتراضات مکرر به تصمیمات داور که منجر به دریافت کارت زرد شد با توجه به بند ۵ ماده ۶۶ آیین نامه به یک جلسه محرومیت از رقابت و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم استقلال تهران به علت اعتراض به مسابقات رسمی (داور رقابت) مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

شفر – سرمربی تیم استقلال تهران به خاطر رفتار غیرورزشی و غیرمسئولانه به تذکر کتبی و درج در پرونده محکوم شد.

تیم پرسپولیس تهران تخلفاتی مبنی بر پرتاب اشیا به سمت زمین بازی که منجر به تاخیر در شروع رقابت شد، داشت. این تیم طبق بندهای یک و سه ماده ۷۹ انضباطی به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

به خاطر فحاشی تماشاگران تیم استقلال تهران به تیم مقابل، پرتاب نارنجک که منجر به آسیب دیدگی یک عکاس شد، پرتاب اشیا که منجر به تاخیر در شروع رقابت شد و با توجه به سابقه تخلفات متعدد این تیم در فصل جاری، تماشاگران تیم استقلال طبق بند های یک و سه ماده ۷۹ انضباطی از همراهی تیم خود در یک رقابت رسمی محروم هستند (این رای قابل تجدید نظر است)

ضمن این که باشگاه استقلال به خاطر تخلفات تماشاگرانش باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم استقلال تهران به خاطر داشتن بیش از ۵ بازیکن اخطاری، باید ۵۶ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

همچنین میلاد زکی پور، بازیکن تیم استقلال تهران به علت رفتار غیر ورزشی و ضربه زدن به بازیکن رقیب بدون توپ که منجر به تحریک و اغتشاش در تماشاگران شد، از همراهی تیم خود در یک دیدار رسمی محروم بوده و باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

وریا غفوری، بازیکن تیم استقلال تهران نیز به علت اعتراض به تصمیمات داور، به تذکر کتبی روبه رو شد.

شجاع خلیل زاده، بازیکن تیم پرسپولیس تهران به علت رفتار غیر ورزشی، هل دادن بازیکن رقیب قبل از زدن ضربه پنالتی، به یک جلسه از همراهی تیم خود در مسابقات رسمی محروم شد.

کلیه آرای فوق قطعی است.

انتهای پیام

[ad_2]

مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *