آخرین تصمیم درباره روزبه / جدایی موقت از استقلال

در این توافق قرار شد چشمی یک نیم فصل به صورت قرضی به تیم دیگری برود.
روزبه چشمی، هافبک تیم استقلال بعد از محرومیت باشگاه استقلال از فعالیت در فصل نقل و انتقالات زمستانی انگار قصد جدایی از تیمش را داشت اما در نهایت تصمیم گرفت در این تیم بماند.

البته در این توافق قرار شد چشمی یک نیم فصل به صورت قرضی به تیم دیگری برود و در پایان فصل به استقلال برگردد. چشمی البته نمی‌توانست یک‌طرفه قراردادش را با استقلال فسخ کند. موضوع قرارداد تیموریان و جباروف این بود که آنها قراردادهای خود را در هیئت فوتبال استان تهران ثبت کردند ولی کارهای نهایی عقد قرارداد آنها در سازمان لیگ که منجر به صدور کارت بازی می شود، انجام نشد و به همین دلیل با توجه به این که مشکل باشگاه استقلال اجازه ثبت قرارداد به آنها نداده است، این ۲ بازیکن می توانستند قراردادهای خود را به صورت یک طرفه فسخ کنند.

اما ماجرای چشمی کمی با این ۲ بازیکن فرق دارد چرا که او در ابتدای فصل و بعد از خروج از لیست باشگاه استقلال قرارداد خود را به مدت ۳ سال با این باشگاه تمدید کرد و بر اساس قانونی که چند سال است اجرا می شود، قراردادهای داخلی ضمانت اجرایی دارند و تنها چشمی در شرایطی می توانست جدا شود که باشگاه استقلال رضایت نامه او را صادر می‌کرد و در غیر اینصورت اختیار جدایی اش دست خودش نیست.

منبع:iran-varzeshi

It's only fair to share...Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

2 comments

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *